youtube/Luka Teofilović
Kopenhagen - Crvena zvezda

EPA-EFE/Anders Kjaerbye DENMAR

Kopenhagen - Crvena zvezda, Foto: EPA-EFE/Anders Kjaerbye DENMAR

Fudbaleri Crvene zvezde vode žestoku borbu u Kopenhagenu protiv istoimenog kluba, a posle prvih 45 minuta rezultat je nerešen.

A Zvezda će morati više od pola sata da igra sa fudbalerom manje pošto je Milunović napravio dva identična žuta kartona zbog kojih je isključen.

ZVEZDIN LAV SE PROBUDIO! Boaći doneo prednost crveno-belima u paklu "Parken" stadiona! (VIDEO)

AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 13.08.2019. 20:39 - 13.08.2019. 21:37 Magična asistencija Marka Marina! Kopenhagen - Crvena zvezda, Foto: EPA-EFE/Anders Kjaerbye DENMARK Fudbaleri Crvene zvezde vode golom Ričmonda Boaćija u 17. minutu utakmice i obradovao sve navijače crveno-belih.

Oba puta je u skoku laktom zakačio N'Dojea i oba puta sudija Mažejka ga je sankcionisao.

Da stvar bude još gora po Crvenu zvezdu to se dogodilo minut pre nego što je Vukanović zatresao mrežu Kopenhagena. Marin je pokazao još jednom kakav je majstor i uposlio je Vukanovića koji je lako savladao golmana domaćih. Ipak, delovalo je da je srpski fudbaler stvarno bio u ofsajdu pa je sa razlogom poništen drugi gol Crvene zvezde.