SRBIN ZAPEČATIO SUDBINU REALU Sudija Jovanović "sapleo" Madriđane u poslednjim sekundama meča! (FOTO)

Šahtjor priredio prvorazredno iznenađenje

Srđan Jovanović
Srđan Jovanović, Foto: EPA/JuanJo Martinez

Ekipa Zinedina Zidana je definitivno u krizi, pošto se porazi ređaju kao na traci, a posle Kadiza u Primeri i šampion Ukrajine im je uzeo meru u elitnom takmičenju.

Za sve je kriv nonšalantan pristup Madrišana samoj utakmici. Zidan je ostavio na klupi Benzemu i dao šansu Joviću od starta koju Luka definitivno nije iskoristio, a loša partija poslednje linije uslovila je da Šahtjor pregazi Real u prvom poluvremenu.

Real je postigao gol za 3:3 u trećem minutu nadoknade preko rezerviste Valverdea, ali je glavni sudija Srđan Jovanović pregledao snimak i posle konsultacija sa pomoćnicima poništio pogodak, jer je igrač Madriđana ometao golmana Trubina iz nedozvoljene pozicije.

Za više sportskih vesti zapratite našu Fejsbuk stranicu.