Radnik - Crvena zvezda, Superliga
Andrej Kranjc

Radnik - Crvena zvezda, Superliga, Foto: Andrej Kranjc

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Radnik - Crvena zvezda (0:1) na portalu Alo!

KRAJ UTAKMICE

81' Novi pokušaj Ristovića, ali opet bez uspeha, bez gola. Radnik sve viđše pritiska, Zvezda ide na kontre.

68' Ponovo Zlatanović sa distance, ovog puta lopta završava iznad prečke.

64' Ivanić menja Ebisilija

57' Ristović iz slobodnog udarca pogađa novu prečku za Radnik. Koliko su Surduličani bez sreće! "Žabica" Ristovića, lopta je odskočila Borjan odbio u prečku, a od prečke se odbila u teren. Neverovatna sreća za Zvezdu!

49' Miran početak drugog poluvremena, bez šansi na obe strane

DRUGO POLUVREME

40' Prvo Kerebek, a lopta se odbila do Zlatanovića, koji se nijedobro namestio za šut. Kontra Zvezde, lopta je došla do Ebisilija, koji nije bio precizan sa 20 metara.

32' Pokušao je Čaušić, ali bez uspeha

28' Nova bomba Zlatanovića, Borjan krajnjim naporom šalje loptu u korner.

23' Napadač Radnika Zlatanović je šutirao sa dvadesetak metara i pogodio prečku. Borjan je loptu samo ispratio pogledom

20' Ebisilio je imao dobru priliku, ali je ispred golmana Surduličana Vasiljevića loše šutirao.

19' Posle Gajićevog prvenca srpski šampion je malo spustio gas, a Radnik došao do daha, i konačno se konsolidovao u odbrani.

8' GOOOOOOOL 0:1 Gajić, je posle izbijene lopte Stepanovića sa šesnaest metara raspalio i postigao prvenac u crveno-belom dresu, po dolasku na Marakanu.

3' Prva šansa za Zvezdu, Simić je šutirao u šesnaestercu, Ebisilio bio dosta iskosa i loptu poslao u gol aut

Utakmica je počela sa malim zakašnjenjem.

Kao što vidimo trener Milojević je iznenadio sastavom, odmaraće Marina i Boaćija, a i Ivanić, zimsko pojačanje počinje meč sa klupe.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos meča Radnik - Crvena zvezda na portalu Alo!

Trener crveno-belih Vladan Milojević ovako je najavio meč:

"Čeka nas jedno nezgodno gostovanje ekipi koja u poslednje vreme ima možda i najbolji tim. Radnik ima spoj mladosti i iskustva, a doveo je i dobra pojacanja tokom zime, pored povratnika iz inostranstva", rekao je Vladan Milojević na konferenciji za medije na stadionu "Rajko Mitić".

Radnik u Surdulici nije izgubio od 10. novembra i utakmice sa Partizanom.

Posle odličnog prolećnog starta Crvena zvezda danas gostuje u Surdulici i želi šestu uzastopnu pobedu, računajući pripremne duele.