Sergej Milinković-Savić
(AP Photo/Alessandra Tarantino)

Sergej Milinković-Savić, Foto: (AP Photo/Alessandra Tarantino)

Fudbaleri Lacija su savladali Atalantu u finalu Kupa Italije i osvojili sedmi trofej tog takmičenja u istoriji kluba.

DA MU POZAVIDE RONALDINJO I NEJMAR! Njegov ples sa loptom postao viralni hit, najluđa stvar koju ćete videti danas! (VIDEO)

ONA JE KAO VINO! Ova "penzionerka" se slikala u bikiniju i zapalila Instagram! (FOTO)

VEČITI ZA TROFEJ U NIŠU! Partizan i Crvena zvezda sačuvali stečenu prednost iz prvih utakmica polufinala kupa Srbije!

Fudbaleri iz Rima su slavili rezultatom 2:0, a sve do 79. minuta i ulaska na teren Sergeja Milinković-Savića bili su u podređenom položaju.

On je počeo utakmicu na klupi, a kada je ušao u igru trebalo mu je svega tri minuta da postigne pogodak. Iskoristio je centaršut Lukaša Leive iz slobodnog udarca, glavom vara protivničkog golmana za ogromnih 1:0.

Atalanta je sve vreme napadala a Lacio nije imao šut u okvir gola sve do pogotka SMS-a.

Konačan rezultat je postavio Hoakin Korea, posle spektakularnog kontranapada u kom je prediblao fudbalera, a posle toga i golmana Atalante, da bi na kraju rutinski poslao loptu u gol.