Grizman, Foto: EPA-EFE/ENRIC FONTCUBERTA

* Na 37 mečeva La lige u sezoni 2018/19 Grizman je postigao 15 golova i upisao 9 asistencija

* Grizman je ovog leta prešao iz Madridskog Atletika u Barselonu za 120 miliona evra

* Proveo je pet uspešnih godina u Madridu, gde je za Atletiko odigrao 180 utakmica i postigao 94 golova

Ovaj potez Salaha će vas šokirati! Dečak nije verovao šta mu se dešava! (FOTO)

AUTOR: Alo.rs/ S.I. DATUM I VREME: 11.08.2019. 16:31 Velika je faca Mo Salaha, kako na terenu tako i van njega!

Nešto više od 60.000 gledalaca nije videlo nijedan gol u prvom poluvremenu, a onda je Barsa u nastavku sa četiri gola deklasirala Italijane.

Sve je počelo u 48. minutu, kada je posle odbitka strelac bio Luis Suares, a samo osam minuta kasnije "Kamp Nou" je bio oduševljen pošto je novo pojačanje iz Atletiko Madrida, Antoan Grizman, povećalo prednost na 2:0.

Sjajan momentum "Katalonaca" iskoristio je Luis Suares i povisio na 3:0, da bi konačan rezultat postavio Osman Dembele u 63. minutu utakmice.

Barselona deluje spremno i "naštimovano" za narednu sezonu, a ukoliko budu uspeli da vrate brazilskog fudbalera Nejmara biće još mnogo opasniji protivnik kako u domaćem šampionatu tako i u Ligi šampiona.