Mančester siti
EPA
Mančester siti, Foto: EPA
Mančester siti, Foto: AP

Dvanaest minuta kasnije gosti sa Etihada vodili su sa 2:0. De Brujne i Rahim Sterling odradili su najveći deo posla tako da je Filu Fodenu preostalo samo da loptu pošalje u mrežu Vukova.

Vukovi su u nastavku meča zaigrali mnogo bolje, imali su nekoliko sjajnih prilika da smanje prednost Sitija, ali sve do 78. minuta nije bilo promene rezultata. Danijel Podense je odlično centrirao, a Raul Himenez glavom loptu zakucao u mrežu Edersona.

Ipak, ekipa Pepa Gvardiole je do kraja utakmice uslepa da zadrži prednost, a u poslednjim trenucima u strelce se upisao i Gabrijel Žesus. Brazilac je prošao po levoj strani i uz pomoć jendog igrača Vulvsa koga je lopta zakačila po treći put matirao Patrisija.

Građani u sledećem kolu dočekuju Lester koji ima maksimalan učinak posle dva meča, dok Vukovi gostuju Vest Hemu.