Napoli Đenova
(Tano Pecoraro/LaPresse via AP)

Napoli Đenova, Foto: (Tano Pecoraro/LaPresse via AP)

Fudbaleri Napolija pobedili su na teškom gostovanju ekipu Đenove rezultatom 2:1!

Borili su se domaćini, ali su posustali u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, strelac je bio Dries Mertens!

Ipak, Đenova se nije predavala već je izjednačila posle četiri minuta nastavka igre!

Igrala se tvrda utakmica, a do narednog i poslednjeg gola se čekalo sve do 66. minuta, Fabian Ruiz je uposlio Lozana koji je doneo sva tri boda Napoliju!

U prvoj utakmici dana Fiorentina i Kaljari su odigrali bez golova!

Fudbaleri Bolonje poraženi su na domaćem terenu od Sasuola rezltatom 2:1!

Loše je igrala ekipa Siniše Mihajlovića, do gola su došli tek u prvom minutu nadoknade drugog poluvremena, a Sasuolo je vodio golovima Berardija 41. i Haraslin u 56. minutu!

Loša partija Bolonje toliko je iznervirala Mihajlovića da je isključen osam minuta pre kraja zbog prigovora sudiji.

Atalanta je nastavila sa sjajnom formom, ovo im je peta pobeda u pet utakmica! Pobedili su Sampdoriju 2:0!

Razbili su otpor gostiju tek u drugom poluvremenu, Rafael Toloi je načeo protivnika u 75. minutu, a dovršio ga je Luis Muriel u 85. minutu!

U ostalim utakmicama, Roma je dobila Parmu 2:1, a Torino je pobedio Brešu 3:1! Aleksandar Kolarov je ušao u igru u 67. minutu!