Siniša Mihajlović
EPA/Giorgio Benvenuti

Siniša Mihajlović, Foto: EPA/Giorgio Benvenuti

Lacio i Bolonja remizirali su na "Olimpiku" u 37. kolu Serije A 3:3 (1:0) čime je četa Siniše Mihajlovića obezbedila opstanak u ligi. Izjednačujući gol za Nebeskoplave delo je srpskog reprezentativca Sergej Milinković-Savića deset minuta pre kraja susreta.

BATISTUTA PRED NOVIM IZAZOVOM! Skromni dečko postaje menadžer nekadašnjeg velikana engleskog fudbala! (VIDEO)

PREKO VEZE DO POSLA! Ronaldo dovodi novog trenera koji se neće dopasti navijačima, on je ove sezone provocirao "bjankonere"! (VIDEO)

"NEMOJ U TO S*ANJE OD KLUBA!" Uništio sebi karijeru kokainom, a sada pokušava da spasi svog zemljaka! (VIDEO)

Meč je bio pun preokreta. Na poluvremenu je vodio Lacio minimalnim rezultatom, da bi u drugom delu Bolonja dva puta stizala do prednosti.

Lacijali su poveli u 14. minutu preko Koree. Bolonja je preokrenula rezultat za jedva nešto više od minut vremena u drugom delu. Najpre je Andrea Poli poravnao u 50. da bi Matija Destro doveo goste u vođstvo u 51. minutu. Domaći su izjednačili preko Bastosa osam minuta kasnije, a Orsolini donosi novu prednost Bolonjezima u 63. minutu.

Remi Laciju obezbedio je Milinković-Savić fenomenalnim pogotkom iz slobodnog udarca u 80. minutu.

Ovim bodom Bolonja je i definitivno obezbedila opstanak u Seriji A, dok je Lacio na osmom mestu tabele italijanskog šampionata.