Hofenhajm - Augsburg
EPA-EFE/RONALD WITTEK

Hofenhajm - Augsburg , Foto: EPA-EFE/RONALD WITTEK

Fudbaleri Augsburga slavili su kao gosti protiv Hofenhajma sa 4:2 u prvoj utakmici 15. kola Bundeslige. To je bio ujedno peti trijumf Augsburga ove sezone, a šesti poraz Hofenhajma!

Niderlehner je u 11. minutu osvojio loptu na sredini terena, izdržao nalete odbrambenih igrača i nesebično dao Filipu Maksu da postigne gol! Tri minuta je trajala prednost gostiju, Skov snažnim udarcem u 14. minutu donosi izgjednačenje! Do sledećeg gola se čekalo sve do 51. minuta kada je Maks iz penala postigao svoj drugi gol!

Pet minuta kasnije Niderlehner upućuje još jedan odličan pas, a Jensen kroz noge savlađuje golmana domaćina! LOkadija je u 80. minutu začinio utakmicu, a Jaga je pet minuta kasnije postavio konačan rezultat!

Bundesliga, 15. kolo

Petak:
Hofenhajm - Augsburg 2:4 (1:1)
(Skov 14, Lokadija 80 - Maks 11, 51p, Jensen 56, Jago 85)

Fudbaleri Lila pobedili su kao domaćini Monpelje rezultatom 2:1 u susretu prvog kola 18. kola Lige 1. Ikone je iz penala doneo prednost domaćinu! Uspeli su gosti da izjednače u 74. minutu posle centaršuta Molea, Deloire je postigao gol! Pobedu Lilu je doneo Renato Sančez, bivši igrač Benfike i Bajerna! On je pored trojice fudbalera gostiju uspeo da šutira i pogodio je desni donji ugao za tri boda!

Liga 1‚ 18. kolo

Petak:
Lil - Monpelje 2:1 (1:0)
(Ikone 40p, Sančez 84 - Delor 74)

Fudbaleri Deportiva i Leganesa podelili su bodove u okviru prve utakmice 17. kola La Lige!

Meč je završen 1:1, a gosti su stigli do prednosti u 43. minutu golom Brejtvejta!

Konačan rezultat je postavio Hoselu u 81. minutu meča!