EPA-EFE/RONALD
Šalke

Šalke, Foto: EPA-EFE/RONALD

Šalkeu je trebala pobeda u Hofenhajmu da se prvi put od februara 2012. godine, nađe na čelu Bundeslige.

"Kraljevsko plavi" su dve trećine utakmice i bili bolji rival, a onda je Andrej Kramarić iskoristio prvi šut u okvir gola Šalkea, da naleti na odbijenu loptu i pogodi u 72. minutu.

Napadač iz Togoa, Bebou, koji je i uputio prvi šut u gol pre vodećeg gola, postavio je konačan rezultat, 2:0 u 85. minutu.

Šalke je tako ostao na 14 bodova, dva manje do lidera Menhengladbaha.

Roma nikako da uđe u sezonu, a Naingolan postigao remek-delo od gola (VIDEO)

AUTOR: B92/Alo.rs/S.M. DATUM I VREME: 20.10.2019. 18:03 "Nindža" dao pogodak u svom stilu. Klaudio Ranijeri, Foto: AP/Claudio Peri Fudbaleri Sampdorije i Rome remizirali su bez golova, u meču osmog kola italijanske Serije A. Debi Klaudija Ranijerija na klupi Đenovljana protekao je mirno, bez velikih prilika i uzbuđenja, ne računajući crveni karton za Džastina Klajverta u finišu utakmice.

A Keln je u prvoj utakmici danas sa 3:0 porazio Paderborn. Keln ima sedam bodova, Padrborn je jedina ekipa bez trijumfa, sa tek jednim remijem.