Borusija Dortmund - Paderborn
EPA David Hecker

Borusija Dortmund - Paderborn, Foto: EPA David Hecker

Fudbaleri Borusije Dortmund i Paderborna odigali su spektakularnu utakmicu na otvaranju 12. kola nemačke Bundeslige. Paderborn je bio na pragu trijumfa, s obzirom na to da je posle prvog poluvremena imao prednost od tri gola prednosti.

Luis Suarez otkrio šta će posle Barselone, a potom uporedio svoj Liverpul sa današnjim!

AUTOR: Alo.rs/M.D DATUM I VREME: 22.11.2019. 21:13 - 22.11.2019. 21:19 Fudbaler Barselone progovorio o svojoj budućnosti, ali i o prošlosti! Luis Suarez, Foto: AP/Manu Fernandez Urugvajac i napadač Barse, Luis Suarez je ugazio u tridesete, a gigant iz Katalonije mu polako sprema zamenu!

Gosti su poveli golovima Sterlija Mambe u petom i 37. minutu, kao i Gerita Holtmana dva minuta pre kraja prvog dela.

NAJNOVIJE IZ SPORTA:

Više od 80.000 gledalaca bilo je tada u šoku i malo ko je od njh verovao da će domaći tim uspeti da se vrati u suret. Borusija se ipak nije predavala i uspela je da stigne do izjednačenja.

Prvo je zaostatak smanjio Džejdon Sančo u 47. minutu, da bi Aksel Vitsel u 84. doveo Borusiju do 2:3, a konačan rezultat u sudijskoj nadoknadi vremena postavio je Marko Rojs.