Metalac i Radnik
Printscreen/Youtube/PrvaligaSrbi

Metalac i Radnik, Foto: Printscreen/Youtube/PrvaligaSrbi

Metalac i Radnik iz Surdulice su podelili bodove u utakmici 12. kola Linglonga (1:1), ali je meč u Gronjem Milanovcu obilovao incidentima pa ćemo videti da li će biti posla i za disciplinske ograne FSS-a.

Tenzija igrača i trenera dva tima dostigla je vrhunac posle izjednačujućeg pogotka domaćina u 76. minutu kada smo videli nesvakidašnje scene. Naime, dok se jedan igrač Radnika spremao da izvede aut, rezervni fudbaler Metalca Nikola Popović prišao mu je i gurno ga s leđa iz čista mira.

Bio je to povod da se na njega ustreme fudbaleri Radnika, pa je na aut-liniji nastala velika gužva. U incident su se ubrzo uključili i treneri dva tima Žarko Lazetić (Metalac) i Slavoljub Đorđević (Radnik), stari rivali iz perioda kada su vodili mlađe kategorije Partizana i Zvezde.

Đorđević je bio agresivniji i pokušao čak fizički da se obračuna sa Lazetićem, ali su pripadnici obezbeđenja sprečili tuču dva trenera.

Takođe, kamere Linglong lige su iz boljeg zabeležile ovaj incident, koji počinje na 03:25 minuta od početka snimka.