Partizan

FK Partizan

Partizan, Foto: FK Partizan

Kraj utakmice, Spartak - Partizan 0:0.

88' Sve manje nade za navijače Partizana da njihovi ljubimci mogu da izbegnu remi. Tvrda utakmica u finišu, ni Spartaku ne odgovara puno nerešen ishod jer ostaje u zoni ispadanja.

77' Nervoza u igri Partizana kako se meč bliži kraju. Po bod u Kulu sasvim sigurno nisu došli.

66' Lepe akcije Partizana, prvo Rikardo, a onda i Janković bez dobre završnice.

51' Dobra prilika za Miletića, Ostojić odlično brani.

47' Zdjelar je zamenio povređenog, ali i demotivisanog Šćekića, koji je skrivio penal.

Drugo poluvreme.

39' Još jedna sporna situacija pred golom Partizana, sudar Stojkovića i Tekijaškog. Subotičani traže novi penal, teško da su njihovi zahtevi bili realni ovog puta.

32' PENAL! Ogromnu priliku propušta Spartak posle nesmotrenosti Šćekića. Stojković brani šut Čečarića.

17' Dobar pokušaj Obradovića sa dvadesetak metara, pored gola Vladimira Stojkovića.

14' Partizan napada preko Jankovića i Pantića, ali njihovi centaršutevi i proigravanja za sada nisu u korelaciji sa kretanjem Rikarda.

9' I dalje se nadamo da ćemo videti neku bolju akciju. Publika počinje ozbiljno da se dosađuje.

2' Počela je utakmica velikim brojem grešaka na sredini terena sa obe strane.

12:30 SASTAVI:

Spartak: Ostojić, Tekijaški, Ćalasan, Kerkez, Milošević, Marčić, Šimura, Glavčić, Čečarić, Obradović, Denković.

Partizan: Stojković, N. R. Miletić, Marković, Valijente, Urošević, Kosović, Šćekić, Janković, Pantić, Zakarić, Rikardo.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice 12. kola Superlige između Spartaka i Partizana.