AP/Bernat Armague
Luka Modrić

(AP Photo/Bernat Armangue)

Luka Modrić, Foto: (AP Photo/Bernat Armangue)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u osmom kolu španske Primere pošto su na domaćem terenu savladali Granadu sa 4:2.

Odlično je Real započeo utakmicu, "kraljevi" su poveli već u drugom minutu kada je Karim Benzema lako matirao Silvu na asistenciju Bejla.

Vezni igrač Reala, Toni Kros je napustio igru zbog povrede a zamenio ga je Modrić, a u prvom nadoknade osporovani Eden Azar sjajnim lobom duplira prednost!

U drugom poluvremenu, Real je nastavio da melje svog protivnika, a Luka Modrić je fenomenalnim golom u 61. minutu doneo prednost od 3:0!

Nije bilo svejedno Realu pošto je samo osam minuta kasnije Darvin Mačis postigao gol sa penala, a potom Domingos Duarte dodatno zakomplikovao stvari, unevši meč u pravu dramu!

Ipak,  Džejms Rodrigez u drugom minutu nadoknade vremena overava pobedu domaćih!

Real je prvi sa 18 bodova dok je Granada na drugom mestu!

Fudbaleri Levantea pobedili su na gostovanju ekipu Leganesa koja je prikovana za dno tabele Primere, rezultatom 2:1!

Ekipa Valensije pobedila je na svom terenu Alaves sa 2:1. Golove za pobednički tim postigli su Maksimilijano Gomes u 27. minutu i Danijel Pareho u 83. minutu iz jedanaesterca.

Jedini gol za Alaves postigao je Lukas Peres u 89. minutu.

Seks afera sa poznatom političarkom o kojoj se i danas priča, srpski zlatni odbojkaš sve otkrio! (FOTO)

AUTOR: Telegraf/Alo.rs/S.M. DATUM I VREME: 05.10.2019. 17:04 Bilo je simpatično. Aleksandar Atanasijević, Foto: EPA/Yoan Valat Zlatni srpski odbojkaš, Aleksandar Atanasijević, bio je jedan od najzaslužnijih za trijumf Orlova na Evropskom prvenstvu. On je nakon velikog uspeha otkrio neke detalje koji su mnoge zanimali.

Fudbaleri Osasune ostvarili su pobedu u Pamploni gde su savladali Viljareal sa 2:1.

"Žuta podmornica" je već u petom minutu stigla do vođstva kada je Pau Tores pospremio loptu iza leđa Rubena.

U jednoj veoma ujednačenoj utakmici poravnanje je domaćoj ekipi doneo Fakundo Ronkalja odličnim udarcem sa preko 20 metara.

Nije Osasuna stala, u 79. minutu usledio je totalni preokret kada se Čimi Avilja odlično snašao u kaznenom prostoru "žute podmornice" i pogodio na veliku radost domaće publike.