EPA
Real Madrid

EPA

Real Madrid, Foto: EPA

Fudbaleri Real Madrida doživeli su prvi poraz u sezoni i to prilično šokantan. Novi prvoligaš, Kadiz slavio je u Madridu (1:0) pogotkom Entonija Lozana koji je već u 16. minutu pogodio mrežu "kraljevića" i postavio konačan rezultat.

Domaćin može da bude zadovoljan što je bilo "samo" 0:1, jer su gosti bili ti koji su kontrolisali meč čitavih 90 minuta. O tome govori i podatak da je do poslednjeg minuta Real imao samo jedan udarac u okvir gola gostiju.

Luka Jović dobio je priliku da zaigra od 76. minutu umesto Tonija Krosa, kada je Zinedin Zidan sve karte bacio u ofanzivu, ali se to nije isplatilo. Srbin je postigao pogodak u 78. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda Benzeme koji je prethodio golu. Poraz je bio neminovan.