Real Madrid Ramos
AP Alvaro Barrientos

Madriđani su rivala načeli u 17. minutu golom Benzeme, a vođstvo je tri minuta kasnije udvostručio Serhio Ramos iz penala.

Kapiten Reala je pogodak proslavio ukrštenih ruku, uz simbol kakav neretko pokazuju Albanci.

Ipak, za razliku od Albanaca za koje je su ukrštene ruke simbol orla i Velike Albanije, za španskog fudbalera ovakva proslava simbolizuje leptira, a kakvu poruku nosi insekt za defanzivca zna samo njegova supriga Rubio Pilar kojoj posvećuje pogotke i kojoj je posle gola poslao poljubac.

Goleadu u Eibaru nastavili su Benzema u 29. minutu iz jedanaesterca i Valverde koji je u 61. minutu stavio tačku na meč.

U ostalim susretima odigranim danas u okviru 13. kola La lige Valensija je savladala Granadu (2:0) pogocima Vasa i Toresa, a Alaves je bio bolji od Valjadolida (3:0) zahvaljujući Hoselu, Pini i Perezu.

Bonus video: Filip Stevanović: Za ovo sam radio od prvog treninga, želim još mnogo utakmica u dresu Partizana