Dušan Tadić
AP/Antonio Calanni
Dušan Tadić, Foto: AP/Antonio Calanni

Kapiten Ajaksa Dušan Tadić je promašio jedan, a potom realizovao drugi penal u revanš meču kvalifikacija za Ligu šampiona protiv PAOK.

Kopenhagen napada, Zvezda se brani sa igračem manje! Produžeci ili odluka, finiš daje odgovor! (VIDEO + FOTO)

AUTOR: Alo.rs/V.Ž. DATUM I VREME: 13.08.2019. 21:39 Pobednik ovog dvomeča će u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige šampiona igrati sa švajcarskim Jang Bojsom 81' Simić ulazi umesto Boaćija. Treća izmena Vladana Milojevića Evo kako je Milunović dobio drugi žuti i automatski crveni karton 62' Holse pokušava sa distance, preko gola!

Reprezentativac Srbije je u 31. minutu propustio priliku da zatrese mrežu gostujućeg tima.

Tadić je hteo da plasira loptu u desni deo gola golmana Aleksandrosa Pashalakisa, ali je grčki čuvar mreže prozreo njegovu nameru.

Novu šansu je srpski fudbaler dobio u 43. minutu, promenio je potpuno način izvođenja najstrože kazne i rutinski poslao loptu u levi deo gola solunskog tima.

Prva utakmica odigrana u Solunu je završena rezultatom 2:2, a u Amsterdamu je prvi do prednosti stigao PAOK, golom Dijega Bisesvara u 23. minutu.

Alo! U Kopenhagenu: Samo još krtice fale na terenu “Parken” stadiona pred meč sa Crvenom zvezdom