Borusija Mehengladbah
EPA Sascha Steinbach

Gosti su poveli pogotkom Kasima već u 6. minutu, ali je talentovani napadač u završnici meča doneo potpuni preokret.

Tiram je u igru ušao u 67. minutu, a samo sedam minuta kasnije postigao je pogodak za izjednačenje.

Sin nekadašnjeg reprezentativca Francuske u apsolutnog junaka izrastao je tri minuta pre kraja susreta kad se drugi put upisao u strelce i svom timu doneo treću prvenstvenu pobedu u četiri kola.

U drugom bundesligaškom susretu danas Ajntraht i Borusija Dortmund su podelili bodove odigravši 2:2.

Gosti su poveli pogotkom Vicela u 11. minutu, ali je Silva doneo izjednačenje pre odlaska na odmor.

Borusija je u 66. minutu zahvaljujući Sanču drugi put povela, ali je autogol Dileinija doneo po bod rivalima.

Domaći timovi dominirali u subotnjim utakmicama Bundeslige! (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 21.09.2019. 18:15 - 22.09.2019. 00:29 Jedini meč bez pobednika odigrali su Frajburg i Augzburg. Bajern Minhen - Keln, Foto: AP Matthias Schrader Rival Crvene zvezde u Ligi šampiona ekipa Bajerna iz Minhena bila je ubedljiva protiv Kelna 4:0, u okviru 5. kola Bundeslige.

Bonus video: Vladan Milojević posle poraza u "večitom derbiju"