Inter - Juventus, Serija A
EPA - EFE, Mateo Bazzi

Inter - Juventus, Serija A, Foto: EPA - EFE, Mateo Bazzi

Fudbaleri Bolonje savladali su Empoli na svom stadionu sa 3:1 nakon velikog preokreta u 34. kolu italijanske Serije A.

ŠOKIRAN SAM, ALI JA TU NIŠTA NE MOGU Englez smatra da je Crna Gora morala biti drastičnije kažnjena!

NA OVO SMO ČEKALI DVE GODINE Nejmar otkrio zbog čega je napustio Barselonu!

RAMBO PETKOVIĆ OTVORIO DUŠU Mnogo više žalim zbog '92. nego za 98'!

Bolonja je već obezbedila opstanak u Seriji A i Siniša Mihajlović već može biti proglašen herojem ove ekipe, pošto ih je preuzeo u totalno nezavidnoj poziciji i doveo ih do situacije da su bliži desetom mestu nego ispadanju iz elitnog ranga takmičenja.

Empoli je iako inferiorniji protivnik došao do vođstva u prvom delu prvog poluvremena, kada je Marko Pajač u 17. minutu postigao prvi pogodak i doneo veliku radost navijačima Empolija koji se još uvek bore za opstanak.

Naredni gol je viđen tek u drugom poluvremenu, kada je Roberto Soriano u 51. minutu doneo izjednačenje, a na novi pogodak se čekalo negde oko pola sada, pa je Rikardo Orsolini savladao Dragovskog, da bi konačnih 3:1, postavio nekadašnji fudbal Sasuola i Viljareala, Nikola Sansone.

Fudbaleri Rome pobedili su Kaljari kao domaćini na "Olimpiku" 3:0 (2:0) u utakmici 34. kola Serije A. Kapiten reprezentacije Srbije je zatresao mrežu za konačnih 3:0, a ovaj gol će dugo pamtiti jer ga postigao "slabijom" desnom nogom

Fudbaleri Intera i Juventusa podelili su bodove i remizirali (1:1) u derbiju 34. kola italijanske Serije A.

Inter je osvojio veoma važan bod u borbi za Ligu šampiona, koju je Juventus već obezbedio tako što je postao prvak Italije.

Domaćin je poveo već u 7. minutu preko Rađe Naingolana, koji je prelepim šutem matirao Vojčeha Ščesnog za erupciju Đuzepe Meace.

Samo nekoliko minuta kasnije promašaj domaćina kaznio je Kristijano Ronaldo. Portugalac je preciznim udarcem matirao Samira Handanoviča, ubeležio 600. gol u klupskom fudbalu, i doneo bod Juventusu.