Pep Gvardiola i Kemba Voker
(Oli Scarff/Pool via AP)

Pep Gvardiola i Kemba Voker, Foto: (Oli Scarff/Pool via AP)

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Njukasl junajted rezultatom 5:0 u okviru 34. kola Premijer lige!

Veoma lako su "građani" stigli do tri boda, protivnika je načeo Gabriel Žezus na asistenciju Davida Silve u desetom minutu!

Drugi gol su postigli u 21. minutu, a Kevin De Brujne je asistirao Rijadu Marezu!

Do kraja poluvremena više nije bilo golova, a u nastavku igre je u 58. minutu Federiko Fernandez!

Četvrti gol na utakmici je postigao David Silva u 65. minutu utakmice!

Tačku na meč je stavio Rahim Sterling, ponovo na asistenciju Davida Silve!

Fudbaleri Liverpula pobedili su Brajton na gostovanju rezultatom 3:1!

Već u desetom minutu utakmice je pobednik bio rešen, u šestom minutu je Mohamed Salah doneo prednost Liverpulu, a prednost je duplirao Džordan Henderson već u desetom!

Neizvesnost u meč je vratio Trosard u 45. minutu utakmice!

Tačku na meč je stavio Mohamed Salah u 76. minutu svojim drugim golom!

U preostalim utakmicama, Šefild je pobedio Vulverhempton minimalnim rezultatom na domaćem terenu, a Barnli je istim rezultatom pobedio Vest Hem na gostovanju!