Partizan

Partizan

Partizan, Foto: Partizan

KRAJ! Hvala Vam što ste pratili utakmicu Vojvodina - Partizan na našem portalu.

90' Igraće se još tri minuta.

83' Ivanović je tokom proslave pogotka skinuo dres i sudija mu je pokazao žuti karton.

83' GOOOOOL! Partizan ponovo vodi, strelac je bio Đorđe Ivanović iz penala!

81' Golman domaćih, Emil Rockov, oborio je Rikarda Gomeša na ivici šesnaesterca kada je išao sam na gol i to je novi penal za crno-bele.

74' Ponovo je zapretio Rikardo, šutirao je sa ivice šesnaesterca, ali je na kraju samo korner pripao Partizanu.

67' Dragoljub Savić je ušao u igru umesto Aranđela Stojkovića.

64' Mirko Tomić je zamenio Nemanju Milojevića u domaćem timu.

63' Saša Ilić je ušao u igru umesto Gorana Zakarića.

60' Utakmica je ponovo prekinuta, kao što je bio slučaj u prvom poluvremenu, a razlog su gostujući navijači.

Mačva - Rad 0:0

46' Crno-beli su na poluvremenu iskoristili izmenu, umesto Nemanje Nikolića ušao je Danilo Pantić.

46' Počelo je drugo poluvreme, sa centra su krenuli fudbaleri Vojvodine.

45+1' Glavni sudija Momčilo Marković označio je kraj prvog poluvremena.

21' Goran Zakarić nije iskoristio priliku sa bele tačke. Emil Rockov je pročitao fudbalera Partizana i odbranio šut.

9' Strahinja Pavlović zaradio je žuti karton zbog starta prilikom kog je dosuđen jedanaesterac.

9' GOOOOOOL! Vojvodina izjednačuje sa bele tačke, strelac je bio Milan Đurić!

6' GOOOOOOL! Rikardo Gomeš postiže pogodak petom na asistenciju Đorđa Ivanovića!

1' Utakmica je počela, sa centra su prvi krenuli fudbaleri Partizana.

Dobrodošli na tekstualni prenos meča Vojvodina - Partizan na portalu alo.rs.

Dvojica trenera, Radovan Krivokapić i Savo Milošević odlučili su se za ove postave.

Fudbaleri Partizana gostuju u Novom Sadu ekipi Vojvodine u utakmici šestog kola plej ofa Superlige Srbije.

Crno-beli se trenutno nalaze na četvrtoj poziciji sa bodom manje od ekipe Čukaričkog i do kraja prvenstva pokušaće da obezbede što bolji plasman.

Sa druge strane Lale se nalaze na osmoj poziciji i nemaju više ni za šta da se bore, pa se očekuje da crno-beli daju sve od sebe jer im je ova pobeda i te kako bitna.

Glavni sudija ovog meča biće Momčilo Marković, dok će njemu pomagati Ivica Stijanović, Dejan Dimitrijević i Đorđe Maksimović.