Ronaldova gestikulacija
Twitter/MessiTheBest

Ronaldova gestikulacija, Foto: Twitter/MessiTheBest

Juventus je u utorak uspeo da preokrene rezultat u svoju korist i savlada izuzetno defanzivno dobru ekipu Lokomotive iz Moskve. Gosti su vodili još od prvog poluvremena, ali je Paolo Dibala sa dva gola u dva minuta uspeo da donese tri boda svom timu.

Ipak pažnju navijača je skrenulo ponašanje glavne vedete tima, Kristijana Ronalda.

Portugalac nije uspeo da postigne gol u njegovom omiljenom takmičenju, štaviše deluje da "sedmica" Juventusa nije bila srećna što je baš Dibala "ukrao šou". Procenite reakciju po drugom golu "La Hoje", da li Ronaldo slavi ili signalizira ofsajd?

Pjatov sastavio Hrvata sa zemljom, ovakav MMA potez fudbalski tereni ne pamte! Čist penal, savio mu kičmu kao granu (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/S.M. DATUM I VREME: 23.10.2019. 08:25 Iskusan golman, totalno neočekivano od njega. brutalan potez Pjatova, Foto: EPA/Sergey Dolzhenko Šahtjor iz Donjecka i Dinamo Zagreb odigrali su 2:2 u trećem kolu grupne faze Lige šampiona. I pored četiri gola, potez koji je najviše obeležio meč dolazi od golmana ukrajinske ekipe.

Rade Zagorac posle pobede Partizana nad Lokomotivom!