Banants - Čukarički, kvalifikacije za LE, Foto: FK Čukarički

* Ekipa Čukaričkog je ukupnim rezultatom 8:0 savladala jermenskog predstavnika

* Momci sa Banovog brda plasirali su se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope

* Pomoćni sudija u revanš meču bila je lepa Grkinja Hristina Kurompilia

Čukarički je u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope! I to posle duple pobede protiv jermenskog Banantsa koji je za Brđane na startu ovog takmičenja bio samo ''mreža za punjenje.''

Posle 3:0 u Beogradu, Čuka je u Jerevanu slavila rezultatom 5:0 (2:0) golovima Luke Stojanovića u 3. i 75. minutu, Slobodana Tedića u 31. Luke Lukovića u 49. i Veljka Birmančevića u 71. minutu.

Brđani su na ovoj utakmici, ali i u kompletnom dvomeču, igrom za Banants bili kao Barselona. Lako su se oslobađali lopte koj je klizila po terenu, u nekoliko koraka su već bili kod gola domaćina, a pored ova tri Čuka je mogla da da još koji gol.

Banants - Čukarički, kvalifikacije za LE

Veliku pažnju publike privukla je sudija Hristina Kurompilia, koja dolazi iz Grčke. Publika u Jermeniji nije se mogla radovati dobroj igri svoje ekipe, ali barem su uživali u pogledu na atraktivnu Hristinu koja privlači pažnju na svakom meču kojem prisustvuje.