Matić Partizan - Proleter
FK Partizan - Miroslav Todorović

Matić Partizan - Proleter, Foto: FK Partizan - Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana pobedili su Proleter Novi Sad na domaćem terenu rezultatom 3:1!

U sledećem kolu Partizan igra "večiti derbi" sa Crvenom zvezdom! Savo je odmarao najbitnije igrače na ovoj utakmici, kako bi što spremniji bili za derbi!

KRAJ UTAKMICE!

90' GOOOOOOOOOL RUŠEVIĆ! Balabanović je šutirao, a Rušević je u poslednjem trenutku skrenuo loptu u mrežu Partizana!

87' GOOOOOOOOOOL MILETIĆ! Kiks Petrića posle slobodnog udarca, ispustio je loptu što je iskoristio Miletić koji mu je proturio "bubamaru" kroz noge!

76' Izlazi Asano ulazi u igru Lakčević

70' Šutirao je Balabanović glavom preko gola posle jednog centaršuta!

56' Dobar šut Stevanovića, Petrić izbacuje loptu u korner!

54' Miran deo igre u Humskoj

Dvostruka izmena u Partizanu na startu!  Lazar Pavlović i Filip Stevanović su ušli u igru, a na teren se nisu vraćali Bibras Natho i Lazar Marković!

POČELO DRUGO POLUVREME

45' KRAJ POLUVREMENA!

35' Kontroliše igru Partizan, imali su crno-beli odličan napad ali Asano je bio kratak!

23' GOOOOOOOOOL MATIĆ! Novajlija iz Vojvodine je sjajno završio akciju crno-belih, zaobišao je golmana i duplirao prednost! Neuspešna ofsajd zamka Proletera!

15' Strasti na terenu su se smirile posle uvodonog spektakla, uglavnom se igra na sredini terena

7' GOOOOL LAZAR MARKOVIĆ! Posle kornera crno-belih, lopta je došla kod Asana koji je prosledio Markoviću koji je raspalio po lopti, ona je zakačila Mitrovića i prevarila Petrića.

5' Sjajna šansa za goste! Rušević je sjajno istrčao i izbegao ofsajd zamku odbrane crno-bele, ali je šutirao tik pored stative! Stojković je bio savladan, velika sreća za Partizan!

UTAKMICA JE POČELA!

Zbog žutih kartona Sadik nije u protokolu, njega će u špicu napada crno-belih zameniti Bojan Matić! U protokolu nema ni Sume koga Milošević čuva za "večiti derbi", baš kao i Sadika!

Partizan - Proleter, Foto: printscreen/Sofascore

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice FK Partizan - FK Proleter Novi Sad koja se igra u okviru 23. kola Superlige Srbije!

Ovo će biti prilika da crno-beli iskoriste kiks "večitog rivala" koji je ranije u toku dana remizirao protiv Inđije!

"Još jedna utakmica u nizu, posle negativnog rezultata sa poslednje utakmice. Jako bitna za bodove i uvod u derbi, koja jeste najbitnija utakmica ove polusezone. Imaćemo još detalja na treningu. Raduje nas što se vraćamo na naš stadion i što ćemo moći da igramo našu igru, jer smo u prethodnoj morali da menjamo stil zbog terena!" - rekao je Savo Milošević na konferenciji za štampu uoči ove utakmice!