FK Partizan
Partizan

FK Partizan

Partizan, Foto: FK Partizan

Kraj utakmice. Kolubara - Partizan 1:2. Hvala vam što ste pratili prenos na portalu Alo!

76' GOOOOL! Matijević pogađa sa dvadesetak metara. Interesantno je da je ovaj momak ušao u igru pre samo nekoliko trenutaka, umesto Kočića.

67' Sudar golmana Partizana Kljajića sa jednim igračem Kolubare. Sve je OK sa oba fudbalera...Cucin u igri umesto Vulićevića.

59' Stevanović i Jovanović su nova lica u timu Kolubare, Partizan nije pravio izmene. Ništa važno se ne dešava na terenu.

49' GOOOOL! Prvenac Đerleka, svi su skočili sa klupe crno-belih da mu čestitaju na tome.

45' Mirna završnica poluvremena, oko 2.500 gledalaca ima razloga za nezadovoljstvo, s obzirom na to da su igrači Kolubare mogli više i hrabrije sa Partizanom.

33' Urošević loše šutira sa distance. Partizan je zadovoljan vođstvom, ali gleda da ga duplira do odlaska na odmor.

26' Sumnjiva situacija pred golom Partizana - Debić je pao, međutim, nastavljena je igra. Domaći su tražili penal.

19' GOOOOL! Nemanja Nikolić lepo se oslobodio čuvara i sa nekoliko metara savladao je Tanasijevića. Prethodno je Urošević iskusno prošao po boku.

10' Nijedna prilika dosad, Đerlek je mogao bolje da iskoristi pas u 5. minutu...

1' Utakmica je počela.

Zoran Mirković protiv Bešiktaša

Alo/V.Marković

Zoran Mirković, Foto: Alo/V.Marković

Sastavi:

Kolubara: Tanasijević – Jeličić, Baranin, Cvetković, Cmiljanović – Dabić, Kaličanin, Zolnajić, Kočić – Čadikovski, Stojanović.

Partizan: Kljajić – Vulićević, N. R. Miletić, Ostojić, Urošević – Kosović, Smiljanić – Đerlek, Ilić, Ivanović – Nikolić.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos meča Kolubara - Partizan na portalu Alo!

Gosti imaju priliku da pobedom u Lazarevcu zaleče rane posle derbija u kojem su u duelu sa Crvenom zvezdom odigrali najboljih 90 minuta ove sezone.

Kolubara ima svoje adute i nada se velikom iznenađenju, budući da je godinama unazad poznato da jedan od dva "večita" rivala ume da kiksne u Kupu pre vremena.