Aleksandar Stanojević (Partizan)
FK Partizan

FK Partizan

Aleksandar Stanojević (Partizan), Foto: FK Partizan

Partizan je krenuo ofanzivno od samog starta, ali domaća ekipa se nije lako dala. Imala je i Bačka svoje šanse u prvom poluvremenu.

Ipak, pred sam kraj prvog poluvremena Vujačić je doneo prednost Partizana. Nije se sve završilo po crveno-bele u prvom poluvremenu, jer se Holander povredi i mora da napusti teren u samom finišu.

U drugom poluvremenu crno-beli su krenuli mnog žešće, a mreža Bačke se tri puta zatresla.

Prvo je precizan bio Asano u 58. Minutu, a zatim I Marković u 62. Minutu.
Poslednji gol za Partizan postigao je Jović u 87. Minutu.

Kraj utakmice- Partizan pobedio rezultatom 4:0

87. minut - Gooooooool! Jović je bio precizan.

84. minut - Suma iz slobodnog udarca šalje loptu preko gola

77. minut - Velika šansa za Bajbeka, ali brani Milojević

75. minut -  Faul nad Vujačićem

62. minut  - Lazar Marković postiže gol!

58. minut -  Gooooool! Asano povećao prednost!

51. minut -  Natho je poslao loptu ka golu Bačke, ali Milojević je bio spreman

46. minut - Počelo je drugo poluvreme. Povređenog Holendera zamenio je Bajbek

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - Partizan vodi 1:0

45. minut -  Holender je zbog povrede morao da napusti teren

43. minut - Goooool! Vujačić doneo prednost crno-belima

41. minut  - Bačka je imala korner, a zatim i sjajnu šansu, ali Žakula nije bio precizan

36. minut - Mali prekid u Bačkoj Palanci pošto sudija Đorđić disciplinuje trenera Partizana. Stanojević je protestovao zbog prekršaja Jojića koji je dosuđen na sredini terena, pa je glavni arbitar morao da ga smir

32. minut - Udarac u okvir gola Partizana, Pantić je šutirao sa oko 25 metara, ali bio je budan golman Popović

29. minut - Lopta je konstantno u šesnaestrcu bačke, međutim Partizan još uvek neefikasan.

27. minut - Ponovo je Holender imao sjajnu šansu, ali rezultat ostaje isti.

25. minut - Odlična odbrana Milojevića na fantastičan šut Natha

21. minut - Prvi žuti karton na meču, dobio ga je fudbaler Bačke Stojanović zbog prekršaja nad Asanom.

14. minut - Imala je Bačka prvu ozbiljniju šansu, ali lopta je otišla u ruke golmana Popovića

9. minut - Holander je imao sjajnu šansu, ali stativa

6. minut - Pokušali su fudbaleri Bačke da dođu do gola Partizana, ali Vujačić izbacuje loptu u aut

2. minut - Jojić je izveo sjajan korner, lopta je otisla do Vujačića, ali ništa od gola

Partizan je u sjajnoj seriji u domaćem prvenstvu oni su zabležili čak 15 pobeda u nizu.

S druge strane Bačka pobedila od februara, a nalazi se na poslednjem mestu u ligi.

OFK Bačka : Partizan (0:4)

Stadion: Slavko Maletin Vava

OFK BAČKA: Milojević, Nedeljković, Zdravković, Rađen, Parađina, Pantić, Žakula, Eskić, Mijatović, Ratković, Ašćerić.

PARTIZAN: Popović, Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović, Šćekić, Jojić, Asano, Natho, L. Marković, Holender (Od 46. Bajbek).