Partizan - Mačva
ALO!/Marko Metlaš

Partizan - Mačva, Foto: ALO!/Marko Metlaš

Hvala što ste pratili prenos utakmice Partizan - Mačva na portalu ALO!

Fudbalere Partizana očekuje u četvrtak utakmica trećeg kola Lige Evrope protiv Malatije!

KRAJ UTAKMICE!

90' GOOOOOOOL SADIK! (4:0) Sudija je odmah svirao kraj utakmice! Sadik četvrtim golom na meču stavlja tačku i Partizan je stigao do svoje druge pobede!

87' Pokušao je Sadik da doda Stevanoviću ali je Mijailović sjajno intervenisao i sprečio čist gol

86' Izbegao je Umar Sadik ofsajd zamku dobio dobar pas i pokušao da se upiše u strelce sa nekih dvadesetak metara, ali dobili su samo korner

79' Ožegović je izašao a ušao je Sadik

78' Najbolja šansa za Partizan od gola Sume, odlično su sarađivali strelci prva dva gola. Stevanović je uposlio Ožegovića ali ovaj nije mogao da završi na najbolji mogući način

73' Centaršut Zorana Tošića ka Ožegoviću, ali njegov udarac glavom bio je izblokiran

67' Mirniji period igre, oba tima pokušravaju da izgrade akcije ali bez konkretne prilike. Fajterska borba na terenu, nekoliko igrača se jedva kreću!

59' Ofsajd pozicija Sume posle kontranapada Partizana

58' Miletić je povredio skočni zglob desne noge i zbog toga je napustio igru. Zamenio ga je Zoran Tošić koji je otišao na krilo, a na poziciju desnog beka se spustio Lutovac.

52' Dobra prilika za Filipa Stevanovića koji se okliznuo u kaznenom prostoru. Sjajna cirkulacija lopte crno-belih u napadu!

49' GOOOOOOOOL SUMA!

Izdržao je napadač Partizana, Ožegović velike pritisike Mijailovića i odlično uposlio Sumu koji je istrčao kontru Partizana!

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

KRAJ POLUVREMENA!

45+1' Imao je šansu Pavlović da ugrozi gol ali je lopta otišla u korner. Solidan pokušaj Ožegovića ali je lopta otišla pravo u golmana

45' Prvo poluvreme je produženo za minut

42' GOOOOOOOL OŽEGOVIĆ! Slično kao i kod prvog gola ali samo sa suprotne strane i drugačiji akteri. Gol Ožegovića posle centaršuta Uroševića!

40' Domaćin konstantno napada ali nikako da probije poslednju liniju još jednom!

36' Dobar prodor Lutovca sa desne strane ali nije imao poziciju za šut sa svojom slabijom nogom

32' Opasan kontranapad Partizana koji je povukao Suma, Ožegović je šutirao pravo u golmana!

29' Mirniji period igre u kom Partizan držo čoptu u nogama!

25' Nesportski potez fudbalera domaćih, posle koje je brzo izveden slobodan udarac. Nakon te uigrane akcije nije bilo prilike za gol iako je Adamović odlično isfintirao Uroševića i centrirao loptu!

18' GOOOOOL STEVANOVIĆ! Dao je prvenac u Evropi a sad je nastavo da rešeta u Superligi!  (1:0)

Odličan prodor po desnom boku debitanta u crno-belom dresu, Lutovca, koji je potom izbacio Tošića sa sjajnom fintom pa je poslao još bolji centaršut koji je glavom dočekao Stevanović!

12' Inicijativa Partizana sa krila, ali bez konkretne prilike za gol!

9' Opasan kontranapad Mačve,  Pavlović je uspeo da zatvori ugao i natera napadača gostiju da ode u stranu, upućen je šut ka golu ali bez opasnosti za Stojkovića!

3' Inicijativa Partizana od samog starta, Ožegović je pao u kaznenom prostoru Mačve ali sudija ništa nije svirao!

UTAKMICA JE POČELA!

Dobrodošli na tekstualni prenos meča Partizan - Mačva na portalu ALO!

Fudbaleri Partizana pred praznim tribinima dočekuje Mačvu u meču 3. kola Linglong Superlige Srbije.

Crno-beli na krilima pobede protiv Konahs Ki Nomadsa i prolaska u treće kolo Lige Evrope, će pokušati da nastave svoju seriju i da trijumfuju na ovom meču!

Ovo će biti druga utakmica Partizana u tri kola Superlige, pošto je odložena utakmica u drugom kolu, Javor - Partizan.

U trećem kolu neće igrati Zvezda koja je tražila da se odloži utakmica zbog gustog rasporeda jer ih očekuju odlučujuće utakmice u Evropi.

Šef stručnog štaba Partizana Savo Milošević odlučio je da od prvog minuta na terenu bude pojačanje iz Rada i mladi reprezentativac Srbije, Aleksandar Lutovac. Osim njega, šansu su dobili i:

Stojković - Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Lutovac, Suma, F. Stevanović - Ožegović.

Šansu sa klupe čekaće N. Stevanović, Vujačić, Brežančić, Smiljanić, L. Pavlović, Tošić i Sadik.