četvrti sudija i nadoknada vremena
printscreen

printscreen

četvrti sudija i nadoknada vremena, Foto: printscreen

Fudbaleri Partizana pobedili su Napredak na gostovanju u Kruševcu rezultatom 3:1.

Ipak, mnogi su propustili dve sporne situacije, prva je i sama uticala na penal.

Naime, na ovom meču je debitovao i Aleksa Jordanov, mladi golman Napretka koji je zamenio povređenog Živkovića.

Imao je Partizan slobodan udarac u 84. minutu, a Natho je bio izvođač, lopta je prošla tik iznad gola.

Ukoliko ne verujete pređašnjem klipu, pogledajte još iz boljeg ugla!

Glavni sudija meča je svirao korner i time je oštetio Napredak pošto se videlo da mladi golman tog tima nije dirao loptu!

Potom je opravdano dosuđen penal za Partizan pošto je nakon izvođenja tog kornera, potom Kostić pravi neshvatljiv faul, te poklanja loptu crno-belima!

Druga situacija koja je sporna trenutak nakon penala, četvrti sudija meča je prvo pokazao 10 minuta, da bi potom promenio odluku i skratio duplo!

Pet minuta nadoknade je sporno pošto je bio veliki broj prekida, povreda, odugovlačenja i izmena.

Da li vi mislite da je neko oštećen u ovim situacijima i ko? Napišite nam u komentarima!