Lacio odbrana
printscreen

printscreen

Lacio odbrana, Foto: printscreen

Fudbaleri Lacija i Atalante su odgirali sjajan meč na stadionu "Olimpiko", gosti su posle prvog poluvremena vodili 3:0, a onda je usledio povratak "nebesko-plavih"!

Presudan detalj na ovom uzbudljivom meču dogodio se u 88. minutu, Lacio je gubio 2:3 i morali su sve karte da stave na ofanzivu!

Taj potez je otvorio dosta prostora da gostujući igrači povedu ozbiljne kontranapade, a baš takav se dogodio u spomenutom 88. minutu!

Fudbaleri Atalante ne da su propustili sjajnu šansu, već su četri puta uputili šut ka golu Lacija, ali su se domaćini stojički odbranili! Između ostalog najbolje bi bilo da sami pogledate snimak!

Da je fortuna napustila goste bilo je jasno u nadoknadi vremena kada je Imobile izveo najstrožiju kaznu i doneo Laciju veliki bod! Ova odbrana "nebesko-plavih" je postala veoma brzo viralna posle odigrane utakmice, a svi su se divili sjajnim odbranama koje su Laciju obezbedile remi!