Votford - Totenhem
EPA-EFE/NEIL HALL

Votford - Totenhem, Foto: EPA-EFE/NEIL HALL

Fudbaleri Totenhema odigrali su nerešeno (1:1) protiv Votforda u devetom kolu Premijer lige, a jedan detalj je obeležio ishod meča!

Protivnik Crvene zvezde u grupi Lige šampiona se izvukao u poslednji čas, izjednačujućim golom Dele Alija u 86. minutu, ali iz tabora Votforda tvrde da su oštećeni.

U 38. minutu pri rezultatu 1:0 u korist Votforda, sudija Kris Kavanag je propustio priliku da pokaže na belu tačku posle starta Jana Vertongena nad Đerarom Deulofeuom.

Iako se konsultovao sa VAR sobom, sudija je samo odmahnuo rukom!

Mi se samo nadamo da ova tehnologija ne proradi na štetu Zvezde kad bude igrala meč trećeg kola Lige šampiona u Londonu!