Dušan Tadić
AP/Frank Augstein
Dušan Tadić

Dušan Tadić, Foto: AP/Frank Augstein

U sredu uveče odigrana je i druga utakmica revanša polufinala Lige šampiona između Ajaksa i Totenhema u kojoj su Kopljanici šokantno poraženi nakon vodstva od 2:0 na poluvremenu.

DA LI NAPUŠTA ČELSI POSLE FINALA Evo šta kaže Eden Azar o odlasku sa Stamford bridža!

ODLUČIO DA OKAČI KOPAČKE O KLIN Legendarni fudbaler rekao zbogom igračkoj karijeri!

"KAKO TO DA MESI NIKAD NIJE KRIV!?" Ronaldo žestoko opleo po Argentincu, smatra da ga previše uzdižu! (FOTO)

"Krivac" za to bio je Lukas Moura, napadač Totenhema koji je postigao het-trik u Amsterdamu i u 95. minutu bacio u plač prepunu Johan Krojf arenu.

Jedan od najboljih fudbalera Ajaksa Dušan Tadić oglasio se dva dana posle poraza i istakao da ih još uvek boli eliminacija u polufinalu Lige šampiona.

- Prošlo je dva dana, ali još uvek boli, ali moramo da idemo dalje, još dve utakmice do kraja. Sezona nije gotova, ajde da se borimo do kraja momci. Nadam se da vas vidim sve u nedelju da nastavimo naše putovanje - napisao je Tadić na Instagramu.