Tigres i Verakruz
printscreen

printscreen

Tigres i Verakruz, Foto: printscreen

Mnogo polemike se stvorilo oko utakmice 14. kola meksićkog prvemstva između Tigresa i Verakruza!

Naime, fudbaleri Verakruza su zbog neisplaćenih plata u proteklih šest meseci, u prvih nekoliko minuta utakmice, odlučili da samo stoje nepomično na terenu!

To su iskoristili gostujući igrači koje predvodi na terenu bivši reprezentativac Francuske Žinjak!

U prvih osam minuta su postigli tri gola, i to pre nego što su njihovi protivnici odlučili da aktivno učestvuju u igri!

Utakmica je završena pobedom Tigresa 3:1, a oni su se ovim trijumfom domogli trećeg mesta, dok je Verakruz prikucan na poslednjem mestu.

Da ovaj meč bude još bizarniji, pobrinuo se upravo Žinjak koji je postigao svoj jubilarni 100. gol za Tigres, od kad igra u Meksiku!