Granada - Barselona
EPA Pepe Torres

Granada - Barselona, Foto: EPA Pepe Torres

Fudbaleri Barselone doživeli su poraz u Granadi 2:0 u petom kolu LaLige. Ovo je bio drugi poraz Barse na gostovanju bez postignutog gola ove sezone, nakon što su na otvaranju LaLige izgubili od Bilbaa sa 1:0.

Juventus do tri boda došao preko penala! (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 21.09.2019. 23:53 Inter je treći put zaredom slavio u "Derbiju dela Madonina". Milan - Inter, Foto: AP Luca Bruno Fudbaleri Intera pobedili su Milan u derbiju četvrtog kola Serije A rezultatom 2:0. U odličnoj utakmici koju je sa tribina posmatralo 80.000 gledalaca golove za Inter postigli su Brozović i Lukaku.

Granada je došla do prednosti već u drugom minutu preko Aziza, a konačan rezultat utakmice postavio je Vadiljo koji je bio precizan sa penala u 66. minutu susreta. Atletiko Madrid takođe je neprijatno iznenadio svoje navijače pošto je na svom terenu doživeo kiks i odigrao samp 0:0 protiv Sele iz Viga.

Viljareal – Valjadolid 2:0 (0:0)