derbi, večiti derbi, Lazar Marković, Milan Rodić
Alo/Marko Metlaš

derbi, večiti derbi, Lazar Marković, Milan Rodić, Foto: Alo/Marko Metlaš

Fudbaleri Partizana u prvom meču Super lige Srbije savladali su u gostima ekipu Napretka u Kruševcu. Jedan od najboljih igrača u crno-belom koji je pred kraj prvog poluvremena postigao izjednačujuci pogodak (1: 1) Lazar Marković napustio je igru deset minuta kasnije zbog povrede.

Marković se sudario sa golmanom protivničkog tima, iako je delovalalo kao bezazlena povreda, brzonogi igrač sigurno propušta naredni meč, što su i saopštili iz kluba.

"Što se tiče Lazara Markovića za sada je urađen ultra zvuk gde se vidi postojanje hematoma na kvadricepsu nastalom prilikom udarca. Za sada ne možemo više da kažemo dok se u narednim danima ne urade dodatni pregledi".

U međuvremnu se pojavila i informacija turskih medija Erzurumspor, da će srpski napadač karijeru nastaviti u dresu novog učesnika turske Superlige – Erzurumspor, koji su istakli da bi bio idelano rešenje na desnom krilu kao i da će pokušati da ga dovedu u svoje redove.

Marković se pre godinu dana vratio u Partizan i na 17 utakmica u svim takmičenjima postigao je pet golova.