Saša Ilić sa trofejima
FK Partizan

FK Partizan

Saša Ilić sa trofejima, Foto: FK Partizan

Omladinska reprezentacija Srbije selektora Saše Ilića pobedila je odgovarajuću selekciju Bosne i Hercegovine i u drugom prijateljskom meču.  U prvom meču izabranici selektora Saše Ilića ostvarili su pobedu minimalnim rezultatom – 1:0 (1:0), a u revanš duelu Srbija je ponovo pokazala kvalitet i sada ostvarila ubedljiviju pobedu – 2:0 (1:0). Selektor Ilić ukazao je priliku svim igračima u želji da proveri kvalitet i formu svakog pojedinca.

Prvi gol dao je Gluščević iz penala, u 37. minutu, a konačan rezultat postavio je Spasojević u 54. minutu.

BiH – Srbija 0:2

BOSNA I HERCEGOVINA: Pušić (od 60. Vojvodić), Pekarić (od 46. Pandža), Mijatović, Berberović Malkočević, Buljubašić (od 83. Mahmud), Mešić (od 83. Karišik), Ramić, Prskalo (od 60. Babić), Cvijanović (od 46. Pašić), Ćubela, Jotić (od 60. Kočević).

SRBIJA: Bogunović, Radojević, Leković (od 46. Stašević), Đurđević (od 55. Drobnjak), Spasojević (od 55. Lazetić), Miladinović (od 55. Gordić), Kuzmanović, Laban (od 46. Motika), Brajić, Gluščević, Trifunović (od 46. Ivanović).