Momčilo Mrkaić
Marko Metlaš

Momčilo Mrkaić, Foto: Marko Metlaš

Fudbaleri Mladosti savladali su u Lučanima Radnički iz Niša sa 4:1.

Domaćinu je trebalo nešto više od sat vremena da probije otpor rivala, svoj tim je u vođstvo doveo Milan Bojović u 62, da bi isti igrač devet minuta kasnije duplirao prednost Mladosti.

Na 3:0 povisio je Lazar Jovanović u 75. minutu, a Radnički je smanjio zaostatak preko Veljka Trifunovića u 83. Ipak, dva minuta kasnije Jovanović je svojim drugim golom rešio pitanje pobednika.

TSC Bačka Topola ostvarila je trijumf u Senti, gde je poražen Proleter rezultatom 2:0. Ekipa Mladena Krstajića povela je golom Mihajla Banjca u 33. minutu meča, a Nenad Lukić u 89. rešava pitanje pobednika.

Na krovu Tržnog centra Stadion, Voždovac i Mačva odigrali su nerešeno bez pogodaka, a posebno se istakao golman gostiju iz Šapca Miloš Gordić koji je svojim odbranama sačuvao mrežu.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Novog Pazara rezultatom 1:0 (0:0) u 29. kolu Super lige Srbije.

Jedini pogodak na meču postigao je Momčilo Mrkaić u 67. minutu.