FK Partizan

FK Partizan

Partizan - Mačva, Superliga, Foto: FK Partizan

KRAJ MEČA

90' Igraće se još šest minuta u Humskoj

86' Utakmica je brzo nastavljena

88' Nije ovo bio loš pokušaj Danila. Lopta je završila malo pored leve stative.

85' Meč prekinut! Navijači gađaju grudvama pomoćnika

84' Šutirao je glavom Nikolić, a golman Mačve je dobrom intervencijom uspeo da sačuva gol.

82' Odlična je ovo bila pozicija, Pantić je dobro šutirao iz slobodnog udarca, međutim lopta je zakačila nekoga u zidu i otišla je malo preko gola.

71' Meč je nastavljen, linije su očišćene

69' Meč je ponovo prekinut! Čiste se linije na stadionu u Humskoj.

67'  Centrirao je Pantić iz slobodnog udarca, lopta je išla oštro ka golu, a Puletić je uz malo nesigurnosti uspeo da je smiri.

66'  U ovim trenucima svaki napad Partizana je opasan po gol Mačve. Imaju igrača manje, međutim nadmoćniji su rival i to pokušavaju da iskoriste.

POLUVREME

44' Levi bek Partizana dobio je drugi žuti karton zbog starta nad Gemovićem. Partizan igra s igračem manje do kraja utakmice.

43'  Pantić je centrirao, loptu je zakačio igrač Mačve i ona je umalo došla do Miletića. Ispred njega je bio fudbaler Mačve. Da je Miletić došao prvi do lopte, verovatno bismo videli gol.

39' Lukavim potezom pokušao je Pantić, međutim Puletić je dobro reagovao i uz pomoć prečke izbacio loptu u korner.18:37
35' Linije bi mogle uskro da se ponovo čiste
Linije polako postaju ponovo nevidljive i mogli bismo uskoro da očekujemo novi prekid meča, kako bi se stekli uslovi za igru.

30' Partizan pritiska, konkretniji je, ima loptu u nogama, ali nema realizacije. Probao je Pantić u šesnaestercu gostiju, neprecizno.

22' Kakva prilika za Uroševića, našao se sam ispred golmana Mačve i nije uspeo da zatrese mrežu

18' Pantić je pokušao, loš šut iskosa sa ivice šesnaesterca

15' Mačva imala šansu, Lazar Ivić je mlako šutirao u Kljajića

9' Šušnjar iz Mačve je mogao da pripreti, ali je Kljajić prvi stigao do lopte i pokupio svog i protivničkog igrača. Čuvar mreže crno-belih je nezgodno pao, ali je brzo ustao.

8' Fudbaleri Partizana i Mačve igraju u nemogućim uslovima, sneg neprekidno pada

1' Utakmica je počela

Sudija Aleksandar Živković sa pomoćnicima je odlučio da se utakmica ipak igra i pod ovako teškim uslovima

Dobro veče i dobro došli na tekstualni prenos utakmice Partizan - Mačva na portalu Alo!

SASTAVI

Partizan (4-4-2): Kljajić - N.R. Miletić, Marković, Valijente, Urošević - Zdjelar, Kosović, Pantić, Zakarić - Nikolić, Rikardo.

Mačva (4-3-3): Puletić - Pejović, Šušnjar, Tošić, Marić - Ivić, Jeftić, Marković - Milosavljević, Babić, Gemović.

Fudbaleri Partizana od 18 časova dočekuju Mačvu u poslednjem kolu jesenjeg dela šampionata, međutim pitanje je da li će se utakmica odigrati.

Kako javlja reporter B92, trenutno se radi na čišćenju stadiona i konačna odluka da li će se meč odigrati biće poznata pred početak duela.