Stevan Jovetić
EPA

EPA

Stevan Jovetić, Foto: EPA

U derbiju 21. kola francuske Lige 1 Monako je sa 3:1 pobedio Marsej, a strelac poslednjeg pogotka na meču bio je crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić - i to kakvog pogotka.

Nekadašnji fudbaler Partizana pogodio je iz slobodnog udarca, a udarac koji je uputio "ne bi odbranila ni dva golmana". Bio je to pravi projektil u 91. minutu meča. Tako je Jovetić posle svega 10 minuta na terenu upisao još jedan gol ove sezone.

Monako je sa 39 bodova na četvrtom mestu na tabeli, dok je Marsej ostao šesti sa 32 boda. Idućeg vikenda ugostiće Rens, još jedna teška utakmica, ali u Marseju će učiniti sve da najzad ostvare pobedu.

Što se Monaka tiče, petu uzastopnu pobedu i dodatni proboj ka samom vrhu tražiće u gostujućem duelu sa Nantom.