Everton - Totenhem
EPA Peter Powell

Everton - Totenhem, Foto: EPA Peter Powell

Fudbaleri Totenhema i Everotna odigrali su nerešeno u poslednjoj utakmici 11. kola Premijer lige. Ekipa iz Londona imala je ceo plen u svojim rukama sve do zaustavnog vremena. Poveo je Totenhem u 63. minutu kada je strelac bio Dele Ali, a izjednačenje je doneo Čenk Tosun u sedmom minutu nadoknade vremena.

Rezultat je ostao u drugom planu pošto je na meču viđen šokantan prizor. Pri rezultatu 1:0 za tim iz Londona, Son je u 79. minutu napravio neoprezan start nad Gomešom, sapleo ga je i on se zakucao u Orijea, posle čega je doživeo prelom noge.

Son je u neverici gledao jeziv prizor, ostali su bili van sebe, zgroženi prizorom sa kojim se i lekarska ekipa jedva suočila.

Totenhem sada očekuje meč četvrtog kola Lige šampiona kada u sredu gostuje ekipi Crvene zvezde.