EPA-EFE/ANDY RAIN
Zinedin Zidan

AP Photo/Michel Euler

Zinedin Zidan, Foto: AP Photo/Michel Euler

Fudbaleri Real Madrida odigrali su nerešeno protiv Klub Briža rezultatom 2:2 u drugom kolu grupe A u Ligi šampiona!

Odlično poluvreme je odigrao Klub Brž i već na odmoru je imao prednost od dva pogotka!

Već u desetom minutu, šok u Madridu! Emanuel Denis je doveo goste u prednosti!

Da bi 30 minuta kasnije isti igrač lupio i drugi šamar "kraljevima"!

Na poluvremenu je Kurtoa otišao na klupu, a zamenio ga Alfons Areola.

Kapiten Real Madrida, Serhio Ramos je smanjio rezultat, ali kad se bolje pogleda snimak, očigledno da je španski štoper bio u ofsajdu!

Kazemeiro je na asistenciju Tonija Krosa glavom postigao pogodak i doneo svom timu izjednačenje.

Fudbaleri Šahtjora pobedili su Atalantu sa 2:1 na gostovanju u Bergamu iako su primili gol već u 28. minutu.

Mogla je Atalanta da stigne do prvog gola još u 16. minutu meča, ali Josip Iličić nije bio precizan sa bele tačke.

Gosti nisu bili dugo u vođstvu pošto je Žunior Moraeš dobio sjajnu loptu u prostor od Alana Patrika, pa je potom obišao golmana i lako završio posao.

U petom minutu sudijske nadoknade, Manor Solomon doneo je veliku pobedu Šahtjoru nad Atalantom.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su Totenhem rezultatom 7:2 u drugom meču grupe B ovosezonskog izdanja Lige šampiona.

Levandovski

Levandovski, Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN

Gosti su od početka meča napali gol "pevaca" a najraspoloženiji je bio Gnabri sa četiri pogotka.

Fudbaleri Bajerna slavili su u Londonu protiv Totenhema sa 7:2. Sparsi su poveli golom Sona u 12. minutu, ali su Bavarci preko Kimiha i Levandovskog preokrenuli rezultat do kraja poluvremena.

Svoj šou imao je Serž Gnabri koji je odigrao fantastičan meč i uspeo da postigne čak četiri pogotka (53, 55, 83. i 88), ponovo je pogodio Levandovski u 87, a Kejn je zatresao mrežu u 61. minutu.

Mančester siti je uz dosta muke savladao Dinamo iz Zagreba koji se herojski držao sve do 66. minuta kada je Hrvatima presudio Rahim Sterling. Konačnih 2:0 postavio je Filip Foden u petom minutu nadoknade vremena.

Juventus je rutinski slavio protiv Bajera iz Leverkuzena, Iguain je "staru damu" doveo u vođstvo u 17. minutu, da bi u drugom poluvremenu svaku dilemu otklonili Bernardeski u 62. i Ronaldo u 89. minutu susreta.

Atletiko Madrid je pobedio u Moskvi, pala je Lokomotiva golovima Žoaoa Feliksa u 48. minutu i Toma Parti deset minuta kasnije.