Aleksandar Mitrović
twitter.com/FulhamFC
Aleksandar Mitrović , Foto: twitter.com/FulhamFC

Fudbaleri Fulama izgubili su kod kuće u od Notingem Foresta u utakmici 5. kola Čempionšipa 2:1, a reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović samo je ublažio poraz.

U njegovoj zemlji su zaboravili na njega, a sada tamošnji mediji bruje o Zvezdi i njenom mađioničaru! (FOTO)

AUTOR: alo.rs/M.D. DATUM I VREME: 24.08.2019. 16:01 Smatraju da su prerana poređenja sa slavnim Argentincom uticala na njega! Marko Marin, Foto: Crvena zvezda * Iz Verderera je prešao u Čelsi za koje je odigrao šest utakmica * Uglavnom je igrao na pozajmicama Anderleht, Sevilja, Fiorentina, Trabzonspor * Pored tih klubova nastupao je i za Borusiju Menhengladbah, Olimpijaks i Zvezdu Kapiten Crvene zvezde je naterao medije iz Nemačke da opet pišu o njemu!

U 83. minutu smanjio je prednost gostiju i nastavio niz golova. Bivši napadač Partizana, Anderlehta i Njukasla bio je strelac i u prethodna tri meča. Fulam je prekinuo uspešnu seriju od tri pobede. Trenutni učinak je tri pobede i dva poraza, što je dovoljno za peto mesto.

Oba gola za Šumare dao je Luis Graban u 4. i 61. minutu. U sledećem kolu, Fulam će gostovati Kardifu.