Srbija - Luksemburg
EPA Srdjan Suki

Alo: Vladimir Zogović

Srbija - Luksemburg, Foto: Alo: Vladimir Zogović

KRAJ MEČA! Srbija je pobedila Luksemburg 3:2 posle dosta muka! Dva pogotka za Srbiju postigao je Mitrovič, a u strelce se još upisao i Radonjić!

86' Sinani šutira iz daljine dosta slabo, lak plen za Dmitrovića.

84' Mitrović je ponovo u šansi, ovoga puta pogađa stativu.

82' Radonjić je prošao po desnoj strani, upislio Mitrovića, ali nije došlo do promene rezultata.

78' Druga izmena u reprezentaciji Srbije, Đuričić menja Ljajića.

75' GOOOLLL! Posle sjajnog centaršuta Devila, Tupel postiže gol i ponovo vraća goste u život 3:2!

70' GOOOOLLLLL! Nemanja Radonjić je šutirao posle loše intervencije igrača Luksemburga i sjajnim udarcem savladao Morisa za prednost Srbije 3:1!

68' Ponovo je Rodrigez pokušao, ali je na svu sreću ovoga puta šutirao pored gola.

62' Prva izmena u ekipi Srbije, iz igre je izašao Sergej Milinković - Savić, a u igru je ušao Nemanja Radonjić.

Neodbranjivi projektil probušio mrežu Luksemburga! (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ F.R. DATUM I VREME: 14.11.2019. 21:38 Drugi gol ubojitog napadača Srbije na utakmici! Srbija - Luksemburg, Foto: EPA-EFE/JULIEN WARNAND Mitrović je Luksemburgu prvo zatresao mrežu glavom u 11. minutu, a zatim u 43. minutu desnom nogom sa 20 metara u dalji ugao! Prelep pogodak!

54' GOOOLLL! Žerson Rodrigez sjanim šutem vraća Luksemburg u život!

Srbija - Luksemburg, Foto: EPA Srdjan Suki

46' Nastavljena je utakmica

DRUGO POLUVREME:

45' Završeno je prvo poluvreme koje je proteklo u totalnoj dominaciji naših fudbalera!

43' GOOOLLLL! Kakav šut Mitrovića, raspalio je po lopti malo izvan šesnaesterca i pogodio, bomba za 2:0!

34' Ljajić šutira, ali lopta završava preko gola.

29' Ponovo Tadić fantastično asistira ovoga puta Ljajiću koji šutira iz prve, brani sjajni Moris.

NAJNOVIJE IZ SPORTA:

22' Prva šansa za Luksemburg i velika sreća za Srbiju. Til je šutirao i pogodio stativu.

18' Mitrović ponovo pokušava da savlada Morisa ovoga puta volejom, ali ne uspeva u tome, ostaje 1:0 za Srbiju.

11' GOOOLLLL! Isplatilli su se napadi od starta utakmice.Tadić je fantastično centrirao, a Aleksandar Mitrović je preciznim udarcem glavom savladao nemoćnog Morisa 1:0 za Srbiju!

10' Mitrović je bio u sjajnoj solo akciji, ali je Moris nekako uspeo da zaustavi njegov udarac, ostaje 0:0.

6' Napada Srbija svom snagom, Ljajić je sada pokušao.

5' Tadić je centrirao, a Mitrović glavom šutirao u golmana Morisa.

EPA/Srdjan Suki

Srbija - Luksemburg, Foto: EPA/Srdjan Suki

4' Prvi odličan udarac našeg tima, pokušao je Kolarova sa distance, odbranio je golman Luksemburga.

1' Počela je utakmica pred skoro praznim tribinama. Samo su na delu istočne tribine prisutna deca do 14 godina.

PRVO POLUVREME:

Fudbalska reprezentacija Srbije igra protiv Luksemburgom na stadionu "Rajko Mitić" u Beogradu pretposlednju utakmicu u Grupi B kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Srbija je na ovom susretu favorit, a u prvom meču ove dve reprezenatcije koji je odigran u septembru, naš tim je slavio rezultatom 3:1.