Fulam - Kardif, Premijer liga
AP, Simon Galloway

Fulam - Kardif, Premijer liga, Foto: AP, Simon Galloway

U drugom subotnjem terminu 36. kola Premijer lige Fulam je došao do treće pobede u nizu. Fulam, koji je ranije ispao iz takmičenja, sa 1:0 je savladao Kardif na domaćem terenu i zabeležio treću pobedu u nizu, po prvi put u sezoni.

OGROMAN KIKS BORUSIJE! Šalke ućutkao Dortrmund, Bajern blizu titule! Ajntrahtov remi bez golova (VIDEO)

SIINIŠA SPASILAC! Preokret na "Renato Dalari"! Bolonja srušila Empoli za opstanak u Seriji A! (VIDEO)

ŠOKIRAN SAM, ALI JA TU NIŠTA NE MOGU Englez smatra da je Crna Gora morala biti drastičnije kažnjena!

Jedini strelac na Krejven Kotidžu bio je bivši as Liverpula Rajan Babel u 79. minutu. Srpski golgeter Aleksandar Mitrović ostao je bez učinka, a na terenu je proveo svih 90 minuta.

Vulvsi su na gostovanju Votfordu došli do pobede nad Votfordom od 2:1 golovima Raula Himenesa i Dioga Žote, dok je jedini strelac za "stršljenove" bio Andre Grej, posle odličnog solo-prodora Đerarda Delofeua.

Kristal Palas Luke Milivojevića nije uspeo da pobedi Everton na domaćem terenu. Te dve ekipe odigrali su meč bez golova, a srpski vezista je za 90 minuta provedenih na terenu zaradio jedan žuti karton.

Luka Milivojević

AP

Luka Milivojević, Foto: AP

Na stadionu Sent Meris viđena je goleada – Sautempton i Bornmut osvojili su po bod, a rezultat je bio 3:3.

Strelac jedinog gola u pobedi Sautemptona u prošlom kolu Šejn Long ponovo je prvi zatresao mrežu protivnika, ali je Bornmut uspeo da dođe do preokreta u prvom poluvremenu golovima Dena Goslinga i Kaluma Vilsona.

Ipak, izabranici Ralfa Hazenhitla uspeli su da dođu do novog vođstva. Džejms Vord-Praus je izjednačio, a prednost doneo Metju Target.

Za konačnih 3:3 pobrinuo se heroj gostiju Vilson, koji je u 86. miutu utišao navijače domaćina drugim golom. On je ujedno bio i asistent kod prvog pogotka svoje ekipe.