Ante Rebić, AC Milan
AP/Antonio Calanni

Ante Rebić, AC Milan, Foto: AP/Antonio Calanni

Milan je uspeo da upiše tri boda u poslednjem meču 24. kola Serije, savladan je Torino na San Siru rezultatom 1:0. Jedini strelac bio je ponovo Ante Rebić, a "Rosoneri" su ovom pobedom izbili na osmo mesto na tabeli.

Ekipa Stefana Piolija bila je daleko bolji rival u prvom poluvremenu, jednu od četiri velike šanse za domaćina iskoristio je Rebić i u 25. minutu doneo prednost protiv "Toroa".

Drugo poluvreme je donelo nešto bolju igru gostiju, ali opet je Milan promašio nekoliko velikih prilika. Nije bilo kazne, završeno je minimalnom pobedom sedmostrukog prvaka Evrope.

Zlatan Ibrahimović, AC Milan

Zlatan Ibrahimović, AC Milan, Foto: AP/Antonio Calanni

Ovo je peti poraz Torina u poslednjih pet mečeva, što ih drastično približava opasnoj zoni. Milan priliku za sledeći dobar rezultat imaće protiv Fiorentine 22. februara.