Tanjug/AP

Milan Udineze, Foto: Tanjug/AP

Iako su u meč ušli kao potpuni favoriti milanska ekipa se dosta namučila kako bi došla do boda.

Udineze je prvi postigao gol u 68. minutu kada je precizan bio Bekao.

Do remija su roso-neri došli zahvaljući Frenku Kesiju koji je postigao gol iz penala u sedmom minutu nadoknade.

Milan je ovim remijem ostao na drugoj poziciji u Seriji A.

U okviru večerašnjeg kola dominatnu pobedu je ostvarila Atalanta koja je dominantno savladala Krotone (5:1). Dok je Roma na gostujućem terenu savladala Fiorentinu (2:1). U ljubičastom dresu svi 90. minuta odigrali su Dušan Vlahović i Nikola Milenković.

U ostalim mečevima Verona je pobedila u gostima Benevento (3:0). Naš as Darko Lazović odigrao je za Veronu celu utakmicu. Kaljari je bio bolji od Bolonje (1:0) na čijoj klupi sedi Siniša Mihajlović. Đenova i Samdorija odigrali su nerešeno (1:1).