Lacio

EPA Giorgio Benvenuti

Lacio, Foto: EPA Giorgio Benvenuti

Mihajlović je dočekan ovacijama sa tribina, pozdravili su ga i navijači Rimljana, gde je kao igrač ostavio dubok trag.

Burno je bilo i na terenu, Bolonja je dva puta vodila, viđena su dva crvena kartona, a Lacio je u finišu meča preko Hoakina Koree propustio penal za pobedu.

Remi je upisao i drugi rimski klub, Roma koja je odigrala na svom terenu 1:1 protiv Kaljarija. Iako je Kalinić u sudijskoj nadoknadi postigao gol, pogodak je poništen posle VAR analize zbog prekršaja.

U velikom derbiju Italije koji je odigran u Milanu, Juventus je kao gost pobedio Inter 2:1 i tako mu nanaeo prvi poraz u prvenstvu, a ujedno i preuzeo lidersku poziciju na tabeli. Gosti iz Torina poveli su već u četvrtom minutu golom Dibale. Inter je izjednačio preko Martinesa u 18. minutu koji je bio precizan sa bele tačke, a pobedu gostima doneo je Iguain deset minuta pre kraja susreta.

Milenković nebeskim skokom rešio meč, Riberi i ekipa u velikoj seriji - smeši se Liga šampiona (VIDEO)

AUTOR: Sportske/S.M. DATUM I VREME: 06.10.2019. 14:51 Sve su bolji "ljubičasti". Nikola Milenković postiže gol za Fiorentinu, Foto: EPA/Claudio Giovannini Današnji program u okviru sedmog kola Serije A počeo je utakmicom u Firenci, gde je domaća Fiorentina savladala ekipu Udinezea sa 1:0, a čovek odluke bio je naš defanzivac Nikola Milenković.

Atalanta – Leče 3:1 (2:0)

(Zapata 35, Gomez 40, Gosens 56 -- Lućoni 86)

Bolonja – Lacio 2:2 (2:2)

(Krejci 21, Palasio 31 -- Imobile 23, 39)

(Šene 41 – Ernandes 51, Kesi 57p)

Bonus video: Ekskluzivno za Alo Uroš Kovačević o čestitkama koje je dobio za osvajanje Evropskog prvenstva!