Jevtović
Printscreen Twitter/ FK Crvena
Jevtović

Jevtović, Foto: Printscreen Twitter/ FK Crvena

Hvala što ste pratili tekstualni prenos utakmice Crvena zvezda - Mladost na portalu ALO!

Crvena zvezda ostvarila je pobedu nad ekipom Mladosti i upisala nova tri boda. Strelci za crveno-bele bili su Miloš Vulić i Milan Jevtović. Zvezdu očekuje najbitniji meč sezone budući da gostuje ekipi Kopenhagena u okviru revanš meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

KRAJ UTAKMICE!

90' Sudija je produžio utakmicu za dva minuta

83' Na povredu se žali Njegoš Petrović

77' Dobro je Mladost otvorila kontru, ali su se igrači spetljali na kraju

73' Prečka usled sjajnog šuta Simića, ali je loptu zakačio golman Mladosti

71' Serija korner udaraca za Zvezdu, ali ništa se bitno nije odigralo

68' Šut Tomanea, visoko preko gola

64' Poništen gol Mladosti zbog ofsajd pozicijie. Na prvi pogled nije delovalo da je Pavlović bio u nedozvoljenoj poziciji, ali je snimak otklonio sumnju. Bila je ovo opomena fudbalerima Zvezde

62' Tomane menja Boaćija, na drugoj strani Zakaria Suraka umesto Lazara Selenića

Sudar igrača

ALO!/D.Boškov

Sudar igrača, Foto: ALO!/D.Boškov

56' Kakav sudar glavama, Degenek leži na travi. No, sve je u redu, igrači su se pridigli

55' Šansa za Simića, Rosić dobro odbranio uz ipak malo sreće

51' Šansa za Lučane! Šutirao je Danilo Sekulić, ali strašna intervencija Milana Borjana

46' Počelo je drugo poluvreme

Degenek je ušao umesto Babića, još se ne zna stepen eventualne povrede

Ivan Pešić će zameniti neprimetnog Eliomara.

POČETAK DRUGOG POLUVREMENA

Crvena zvezda - Mladost

Crvena zvezda - Mladost, Foto: ALO!/D.Boškov

KRAJ POLUVREMENA

45' GOOOOOOOOOOOOL JEVTOVIĆ

Milan Jevtović je dobro iskombinovao s Gajićem, a po prijemu lopte lepo je prevario Mićevića i plasirao je u donji levi ugao i tako stavio tačku na prvo poluvreme.

44' Pokušaj Pankova, nikoga nije imao u bloku, ali je šutirao daleko preko gola

40' Mnogo grešaka na sredini sa obe strane. Nijedna ekipa ne prikazuje tečnost u igri

38' Milan Jeftović je pokušao nizom driblinga da napravi sebi poziciju za šut, ali nije uspeo

31' Bila je to solidna šansa u kojoj je MIian Gajić iz bliza šutirao, ali preko gola, uz to je svirana ofsajd pozicija

27' Utisak je da je tempo utakmice opao na način koji odgovara igračima Crvene zvezde, budući da kontrolišu igru

23' Pokušaj novajlije crveno-belih Njegoša Petrovića sa preko 20 metara, ali neprecizno

Borjanova 100. utkamica i poklon od Mijailovića

17' Korner za Lučane, Babić se žali na povredu

14' Zvezda kontroliše igru, ali Mladost želi da se nadigrava sa crveno-belima

10' Korner za Mladost

8' Mirko Ivanić imao solidnu šansu, korner

7' Mladost je najzad usepla na momente da preseli igru pred kazneni prostor crveno-belih

Gol Zvezde

ALO! / D. Boškov

Slavlje igrača Zvezde, Foto: ALO! / D. Boškov

4' Gooooooooooooooool Miloš Vulić. Sjajno je izveo slobodan uradac sa leve strane i poslao neodbranjiv udarac

Utakmica je počela

SASTAVI:

Crvena zvezda (4-2-3-1): Borjan – Gajić, Pankov, Babić, Žander – Petrović, Vulić – Jevtović, Ivanić, Simić – Boaći

Mladost Lučani (4-2-3-1): Rosić – Andrić, Selemić, Šatara, Leković – B. Milošević, Sekulić – Pavlović, Radivojević, Mićević – Eliomar

STADION: Rajko Mitič

Sudija: Dragan Čolović

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice između Crvene zvezde i Mladosti iz Lučana.

Fudbaleri Crvene Zvezde dočekuju ekipu Mladosti iz Lučana. Mladost se trenutno nalazi na 7. mestu Superlige, nakon 3 odigrana meča Lučani imaju po jednu pobedu, poraz i remi. Crveno-beli su odigrali jednu utakmicu manje uz stopostotan rezultat.

Milan Borjan dobio poklon od Mijailovića za 100. utakmicu u dresu crveno-belih uz to je i kapiten na ovom susretu.