Marko Grujić
EPA/Timm Schamberger

Marko Grujić, Foto: EPA/Timm Schamberger

Fudbaleri Bajerna iz Minhena odigrali su bez golova na gostovanju protiv Lajpciga, u 33. kolu Bundeslige. Izabranici Nika Kovača propustili su šansu da u pretposlednjem kolu obezbede titulu šampiona Nemačke.

ŠOK NA FUDBALSKOM TRŽIŠTU Zbog jednog čoveka propadaju mega transferi! Izgleda da Pogba, De Lihti i drugi neće menjati dresove! (FOTO) JIRGEN KLOP KAO MLADIĆ BIO NA KVIZU Njegovi odgovori su urnebesni, na kraju IZGUBIO MILION (VIDEO)

OVO JE NJEGOVA IZABRANICA Lukas Moura je protiv Ajaksa postigao gol u 95. minutu, a ona je lepšta od toga!

Klub iz Minhena sada ima dva boda više od drugoplasiranog Dortmunda, koji je bio bolji od Diseldorfa sa 3:1.

Borusiju su do trijumfa vodili Pulišić, Dilejni i Gece, dok su za goste strelci bili Fink u 47. i . Uprkos kiksu, Bajern je i dalje ima veliku šansu da osvoji titulu, pošto drže sve u svojim rukama.

Srpski fudbaler Marko Grujić odigrao je dobar meč u trijumfu Herte nad Ausgburgom. Vezni igrač je u 66. minutu postigao sjajan gol, pošto je glavom zakucao loptu iza leđa golmana Kobela.

Pobedu ekipi iz Berlina doneo je Salomon Kalu, koji je u nadoknadi vremena realizovao penal.

Od ostalih rezultata, Leverkuzen i Šalke su odigrali 1:1, Verder je slavio na gostovanju protiv Hofenhajma, kao i Menhengladbah protiv Nirnberga (4:0). Štutgart je bio ubedljiv pred domaćom publikom, kao i Hanover.

Poslednje kolo Bundeslige na programu je narednog vikenda.