Marko Nikolić
AP/Alexander Zemlianichenko

Marko Nikolić, Foto: AP/Alexander Zemlianichenko

Nakon dve pobede bez primljenog gola, ekipa Lokomotive je posustala. Danas su na svom terenu dočekali Krila Sovjetov iz Samare, a rezultat je bio 1:1.

Prvi gol na ovom meču smo videli u 14. minutu utakmice kada je hrvatski internacionalac Radonjić uspeo da iskoristi loše uklizavanje domaćeg odbrambenog igrača, kasnije i da prevari golmana Giljermea za 0:1.

Veliki problem za domaće bio je i drugi žuti karton za Ignjatijeva koji je od 50. minuta ostavio svoje saigrače na cedilu.

Blic/Marko Metlaš

Marko Nikolić, Foto: Blic/Marko Metlaš

Sve do 73. minuta Lokomotiva je imala igrača manje u odnosu na Krila, ali je onda u roku od samo par minuta Hadi dobio dva žuta kartona, prvi zbog prigovora, drugi zbog starta, pa su snage bile ujednačene.

Ipak, gosti su igrali sa svim raspoloživim snagama u odbrani, puta do gola nije bilo za Lokomotivu sve do četvrtog minuta nadoknade.

Aleksej Mirančuk je uspeo ramenom da postigne gol, deveti njegov ove sezone, bila je to velika greška golmana gostiju.