Liverpul - Arsenal
twitter.com/premierleague

Liverpul - Arsenal , Foto: twitter.com/premierleague

Fudbaleri Čelsija pobedili su Norič sa 3:2 u prvoj utakmici subotnjeg ptograma trećeg kola Premijer lige. Ovo je bila prva pobeda Čelsija u novom prvenstvu. Sjajnu partiju pružio je finski napadač Temu Puki, koji je učestvovao sa golom i asistencijom, ali ni to nije bilo dovoljno Noriču da izbori makar nerešen rezultat. Konačno su proradila i Čelsijeva "deca" Tami Abraham i Mejson Maunt koji su doneli prvi trijumf klubu iz Londona.

Isti rezultati na čak tri susreta! (FOTO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 24.08.2019. 17:51 - 24.08.2019. 18:54 Jedinu pobedu kao domaćin ostvarila je ekipa Hofenhajma. Majnc - Borusija Menhengladbah, Foto: twitter.com/Mainz05en U subotnjim utakmicama drugog kola prvenstva Nemačke u fudbalu dominirali su gostujući timovi. Ono što je posebno interesantno jeste da su svi gostujući timovi pobedili identičnim rezultatom 3:1.

U popodnevnom delu programa fudbaleri Mančester junajteda obrukali su se jer su poraženi od Kristal Palsasa sa 2:1 na domaćem terenu. U 69. minutu srpski reprezentativac Luka Milivojević je mogao da bude tragičar pošto je sapleo Markusa Rašforda u kaznenom prostoru svoje ekipe i omogućio domaćinu da sa bele tačke dođe do izjednačenja. Upravo je Rašford uzeo loptu, ali je njegov udarac zaustavila stativa.

Norič – Čelsi 2:3 (2:2)

(Kantvel 6, Puki 30 -- Abraham 3, 68; Maunt 17)

Votford - Vest Hem, Foto: twitter.com/premierleague

Mančester junajted – Kristal Palas 1:2 (0:1)

(Džejms 89 -- Aju 32, van Anholt 93)

U derbiju dana Liverpul je na svom terenu pobedio Arsenal 3:1. Posle prvog poluvremena domaćin je imao prednost od 1:0, golom koji je postigao Matip. U drugom delu igre raspucao se Salah koji je bio dvostruki strelac, a gosti su ublažili poraz preko Toreire pet minuta pre kraja utakmice.

Liverpul – Arsenal 3:1 (1:0)